Povlečení 200 x 200 cm

Většina opravdu romantických věcí je spojená s Francií

Francouzský polibek, Paříž jako město zamilovaných nebo francouzská deka, která je vhodná pro jedince, kteří rádi spí jeden druhému v objetí. Partnerství je velmi složitá věc, a proto není divu, že mezi jednotlivými páry existují rozdíly. Zatímco pro některé je naprosto nemyslitelné spát pod jednou peřinou, pro druhé je to splněný sen a možnost být si i během spánku opravdu nablízku.

Takhle velkou peřinu, která je v jednom kuse, ale nenacpete do klasických povlečení, zde už bude zapotřebí myslet i na tuto záležitost. Povlečení čtvercového charakteru o rozměrech 200 centimetrů na 200 centimetrů je proto odpovědí na vaše otázky. Před zakoupením takového povlečení si uvědomte, že francouzská peřina nevyhovuje svým stylem každému. Jednak jde o to, že když budete s partnerem ležet kousek od sebe, vyvane vám ven teplo.

Mnohem častěji se také může stát, že se jeden nebo druhý probudíte bez peřiny, protože vám ji drahá polovička sebrala v zápalu boje ve spánku. Francouzská přikrývka je sice romantická, ale všeho vždycky s mírou.

Povlečení pro každé roční období

Pokud máte rádi pravidelnost, promítněte ho ji i do své ložnice. Pravidelné čtvercové povlečení 200×200 centimetrů přinese harmonii vaší duši a vašemu spánku požehná klidem. Čtvercové povlečení není zase tak běžnou záležitostí, působí zajímavě a dobře se pod ním spí. Je vhodné jak pro páry, které se pod ním mohou tulit k sobě, tak pro jednotlivce, kteří mají rádi hodně místa.

Povlečení se vyrábí ve stylových barvách a se zajímavými motivy. K dostání je rovněž v několika různých materiálech. Luxusně se vám bude usínat v saténovém povlečení 200×200 centimetrů, v zimě vás potom zahřeje flanelové nebo pravé bavlněné povlečení, zatímco v létě vás ochladí krepové povlečení stejného rozměru. Nebojte se prozkoumat harmoničnost vašeho vztahu a schovejte se pod jednou peřinou, ze které se vám navíc budou snáze stavět bunkry.