Star Wars povlečení

Začalo to v sedmdesátých letech…

A ani dnes šílenství kolem filmů Star Wars neskončilo.

Původně to byly tři díly, u kterých nikdo nepředpokládal, že udělají díru do světa, ovšem v momentě, kdy se z nich stal kasovní trhák, se zjistilo, že George Lucas na něco kápnul. A kape mu z toho dodnes.

Na přelomu století byl původní příběh doplněn tím, „jak to vlastně všechno začalo“ díly v konečném počtu tři. Ale ani to ještě nebylo poslední slovo věhlasného Star Wars, neboť v posledních letech se točí díly další, které opět lákají do kin lidi a to nejen pamětníky původních dílů, ale i poměrně mladou generaci.

A právě tito mladší fandové Star Wars jistě budou potěšeni možností se svými milovanými hrdiny usínat – mohou totiž hlídat klid vašich snů snadno v podobě stylového Star Wars povlečení. Povlečení Star Wars má mnoho variant zpracování, proto není nevhodné ani pro dospělého jedince, který je fanouškem Star Wars. Povlečení totiž nehraje jenom na estetickou stránku, ale také na kvalitu, takže je z dobrého materiálu, který zajistí sladké sny spáči každého věku.

Provedení je vaše volba

Motivy na povlečení Star Wars jsou opravdu rozmanité a v podstatě jejich volba záleží na vaší náklonnosti k této ikonické sérii. Pokud zbožňujete původní díly či preferujete klasické zpodobnění Star Wars tematiky, jistě vás potěší povlečení s vyobrazením původních herců či původních postav z prvních tří dílů Star Wars. Pro menší je určeno především povlečení Star Wars s animovaným provedením, které bylo v kinech v roce 2008.

Pro mladou generaci, která původní díly ale příliš nezná, ale přesto ji tematika Star Wars láká, je možné poohlédnou se po povlečení, které si pohrává s motivy z nových filmů, které se do kin teprve dostávají. A pokud si nejste jistí, jakým směrem se právě ten váš fanoušek ubírá, vždycky je možné zvolit povlečení Star Wars s motivy z filmů, bez zpodobnění určitých herců nebo scén. Takový je například vzor s hvězdou smrti nebo světelných mečů.